Talkoot

huhtikuu
perjantai
19
12:00

Ratamme
Ratamme Hyvinkään Sveitsissä on osoitteessa Hämeenlinnantie 251: GPS-koordinaatit - Lat: N 60º 37' 58.90" Long: E 24º 49' 59.45"

Hallitus vuonna 2019

  • jäsen, puheenjohtaja Tiina Vaittinen, puh: 040 5149763 , email: tiina.vaittinen (ät) luhtilaukkaajat.net
  • jäsen, Kai Ylen, email: kai.ylen (ät) luhtilaukkaajat.net
  • jäsen, Sari Merve, e-mail: sari.merve (ät) luhtilaukkaajat.net
  • jäsen, Pentti Örn, Kekintie 3, 05830 Hyvinkää, puh. 040 - 5870 021, email: pentti.orn (ät) luhtilaukkaajat .net
  • jäsen, varainhoitaja Hannu Tunkkari, puh. 050 - 3298 591, email: hannu.tunkkari (ät) luhtilaukkaajat.net
  • jäsen, varapuheenjohtaja Olli Virtanen, puh. 040 7251236, email: olli.virtanen (ät) luhtilaukkaajat.net
  • jäsen, Tiina Ylänen, tiina.ylanen (ät) luhtilaukaajat.net
  • varajäsen, sihteeri ja jäsenasiat Venla Eriksson, venla.eriksson (ät) luhtilaukkaajat.net
  • varajäsen Hanna Pirttilahti, email hanna.pirttilahti (ät) luhtilaukkaajat.net

Luhtilaukkaajat on eteläisen Suomen monipuolisin vinttikoirayhdistys. Toimintaamme kuuluvat kaikki vinttikoirarodut ja kaikki näiden harrastusmuodot rata- ja maastojuoksuista koiranäyttelytoimintaan. Kotipaikkamme on Hyvinkää.
Jäsenmaksut vuonna 2019
# Pääjäsen 15 €
# Perhejäsen 5 €
# Nuorisojäsen 2 €
Kaikki pääjäsenet kuuluvat automaattisesti myös Suomen Vinttikoiraliittoon. Kaikkien perheenjäsenten jäsenmaksun voi maksaa samalla kertaa. Maksettu summa kertoo montako ja mitä jäsenmaksuja se sisältää. Käytä aina henkilökohtaista viitenumeroa.
Pankkiyhteys NORDEA  IBAN: FI84 1029 3000 2039 59