Haluamme palautettasi. Vastaa oheisen linkin takaa löytyvään kyselyyn.

https://goo.gl/forms/sRxbXFMRDab33vh32

 

Ratamme
Ratamme Hyvinkään Sveitsissä on osoitteessa Hämeenlinnantie 251: GPS-koordinaatit - Lat: N 60º 37' 58.90" Long: E 24º 49' 59.45"

Hallitus vuonna 2017

  • jäsen, puheenjohtaja Jorma Pesonen, puh: 045-278 3988, email: jorma.pesonen (ät) luhtilaukkaajat.net
  • jäsen, Kai Ylen, puh. , email: kai.ylen (ät) luhtilaukkaajat.net
  • jäsen, varapuheenjohtaja Jarno Suomalainen, puh 046 - 8514387, e-mail: jarno.suomalainen (ät) luhtilaukkaajat.net
  • jäsen, jäsenasiat Pentti Örn, Kekintie 3, 05830 Hyvinkää, puh. 040 - 5870 021, email: pentti.orn (ät) luhtilaukkaajat .net
  • jäsen, varainhoitaja Hannu Tunkkari, puh. 050 - 3298 591, email: hannu.tunkkari (ät) luhtilaukkaajat.net
  • jäsen, OlliVirtanen, puh. 040 7251236, email: olli.virtanen (ät) luhtilaukkaajat.net
  • jäsen, Tiina Vaittinen, puh: 040 5149763 , email: tiina.vaittinen (ät) luhtilaukkaajat.net
  • varajäsen Ulla Pelkonen, puh , ulla.pelkonen (ät) luhtilaukkaajat.net
  • varajäsen Kati Saarikko, puh., email kati.saarikko (ät) luhtilaukkaajat.net

Luhtilaukkaajat on eteläisen Suomen monipuolisin vinttikoirayhdistys. Toimintaamme kuuluvat kaikki vinttikoirarodut ja kaikki näiden harrastusmuodot rata- ja maastojuoksuista koiranäyttelytoimintaan. Kotipaikkamme on Hyvinkää.
Jäsenmaksut vuonna 2017
# Pääjäsen 15 €
# Perhejäsen 5 €
# Nuorisojäsen 2 €
Kaikki pääjäsenet kuuluvat automaattisesti myös Suomen Vinttikoiraliittoon. Kaikkien perheenjäsenten jäsenmaksun voi maksaa samalla kertaa. Maksettu summa kertoo montako ja mitä jäsenmaksuja se sisältää. Käytä aina henkilökohtaista viitenumeroa.
Pankkiyhteys NORDEA 102930 - 203959, IBAN: FI84 1029 3000 2039 59

{mosmap width='500'|height='400'|lat='60.6455'|lon='24.8126'|zoom='17'|mapType='Satellite'|text='Ratamme'|tooltip='Rata'|marker='1'|align='left'}